Ogłoszenia

posted by: Krzysztof Popielarz
on 05 marzec 2017
Odsłony: 230

II Niedziela Zwykła (14 stycznia 2018r.)

 

 1. Kalendarium:
 2. N. Dziś mamy 104 Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy. Dzisiejsza taca to nasz comiesięczny fundusz remontowo-budowlany.

Śr. Wsp. św. Antoniego -  opata, Nowenna do MB Nieustającej Pomocy. (Msz św. o godz. 8 00).   XV rocznica śmierci J.E. Ks. Bp Edwarda Samsela.

      Czw. W styczniu nie ma Adoracji Najświętszego Sakramentu.

      Pt. Wsp. św. Józefa Sebastiana Pelczara.

 1. Niedziela Zwykła – Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Dzień Babci
 2. Pamiętajmy, że w styczniu Msze św. odprawiamy w dni powszednie o godz. 8 00.
 3. Składam serdeczne wyrazy wdzięczności wszystkim którzy zdemontowali Tabernakulu i dostarczyli je do zakładu złotniczego. Podziękowania pracownikom Państwu Pieńkowskim, których pracownicy położyli posadzkę w prezbiterium wraz z cokolikiem. W tym tygodniu chcemy już dokończyć prace  w prezbiterium. Zamówiłem nowe okna na poddasze Starej Plebani 3 duże i 5 mniejszych.
 4. Podziękowanie za złożone ofiary podczas kolędy. Zebrano na kościół 2230 zł. Wyrazy wdzięczności za ofiary na WSD w Ełku. (17 30 zł i 70 gr.)   
 5. Do ferii zimowych próby scholii będą tylko w niedzielę o godz. 11 15 (w salce katechetycznej). Zapraszamy nowe osoby. Tym bardziej, że w Mikołajkach 1 i 2 czerwca 2018 r. będą warsztaty muzyczne i koncert zespołu TGD i występ naszych dzieci na Placu Wolności razem z Zespołem.
 6. Są wolne terminy Mszy św. w dni powszednie.
 7. Dziś spotkanie Grupy I Komunijnej (Dzieci i Rodziców). Pamiętajmy, że dzieci maja do końca lutego zaliczyć cały katechizm.
 8. Poszukuję osoby chętnej do pomocy przy redakcji Naszej Parafialnej Gazetki.
 9. Jest nowa Martyria. Kosztuje 3 zł.
 10. Solenizantom, Jubilatom i Naszym Gościom składamy Najserdeczniejsze Życzenia
 11. Rozpoczęliśmy kolędy.